Baidarių nuomos kaina

BAIDARĖS IR JŲ NUOMOS KAINOS

KAINOS:

Dėmesio – į kainas įskaičiuota:
– transportavimas į startą ir pasiėmimas iš finišo;
– gelbėjimosi liemenės, hermetiniai maišai, vaikiška įstatoma kėdutė;
– saugus automobilių parkavimas „Super baidarių“ bazėje.
Esant poreikiui vežame iš/į Jūsų pasirinktos nakvynės vietos (iš anksto sutarus).
Vaikams iki 6 metų plaukimas baidare nekainuoja.

Darbo dienomis ir sekmadienį:
Vienvietė baidarė –15 €/dienai
Dvivietė baidarė –30 €/dienai
Trivietė baidarė –45 €/dienai

Šeštadieniais:

Laikotarpis 05.01 – 06.13 06.14 – 08.19 08.20 – 10.01
Vienvietė baidarė 16 € 18 € 16 €
Dvivietė baidarė 32 € 36 € 32 €
Trivietė baidarė 48 € 54 € 48 €

Apie baidares:

Baidarė – populiariausia vandens turizmo mėgėjų plaukimo priemonė. Tai Šiaurės Amerikos poliarinės srities senųjų gyventojų laivelis, vadintas kajaku. Baidarėje irkluotojas sėdi veidu pirmyn ir irkluoja dvimenčiu irklu. Irkluotojas sėdi arti dugno, todėl baidarės svorio centras yra žemiau negu kitų tipų valčių, tai lemia jos stabilumą. Didelis ilgio ir pločio santykis sąlygoja jų didelį eiklumą. Jas nesunku plukdyti prieš srovę, lengva nešti apeinant kliūtis. Be to, jos yra pakankamai talpios, manevringos. Baidarėmis galima plaukti tiek upėmis, tiek atvirais vandens telkiniais – ežerais, bet kuriuo metų laiku iki jie pasidengia ledu.

Plaukdami baidare gamtą pamatysite kitu kampu, išvysite mažai lankomus įspūdingus gamtos „paveikslus“.

VISTA (Didžioji Britanija)

Tai vienos iš elegantiškiausių ir universaliausių dviviečių baidarių Europoje. Jos pasižymi aukšta kokybe – atsparios stipriems smūgiams į akmenis, nebijo trinties į dugną. Stabilios, greitos, lengvai valdomos, labai manevringos. Patogios minkštos sėdynės reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį, yra daug vietos daiktams susidėti. Joje, esant poreikiui, įsideda speciali vaikiška kėdutė (2-5 metų vaikui).

Dėmesio! Kėdutėje vaikas gali jaustis ypač saugiai, nes sėdi tarp suaugusiojo kojų.

CALYPSO (Slovėnija)

Šios dvivietės baidarės nepakeičiamos siauruose upeliuose, nes yra ypatingai manevringos, lengvos, todėl plaukti jomis upe ar didesniu upeliuku – vienas malonumas. Pagamintos iš presuoto, aukšto tankio polietileno, yra tvirto korpuso, turi patogias rankenas nešimui. Sėdynių atramos – atlenkiamos.

JETT (Lenkija)

Tai mūsų ypatinga naujiena!
Vienvietė baidarė tikram aštrių pojūčių mėgėjui. Nepaprastai lengva ir manevringa, o tuo pačiu, dėl savo kontūruoto dugno, labai stabili. Baidarės „lieknas kūnas“ leidžia išvystyti didesnį, nei įprasta dvivietėms baidarėms, greitį. Įgavus pagreitį ši gražuolė dar ilgai plukdys jus tiesiai į priekį, kol atsidusdami žvalgysitės į žaliuosius tolius. Baidarė JETT tinkama ežerams ir upėms, pagaminta iš specialaus sustiprinto polietileno. Joje yra tvirta, patogi sėdynė su butelio laikikliu, taip pat atramomis kojoms ir vieta daiktams.

AMBERPLASTIC (Lietuva)

Trivietė baidarė (vidurinė vieta skirta paaugusiam 5-16 m. vaikui arba smulkesnio sudėjimo suaugusiąjam). Pripažinimą tarp baidarių nuomotojų bei populiarumą tarp vandens turizmo mėgėjų pelniusi stiklo plastiko baidarė. Ji yra talpi, stabili, turi kylį, todėl yra lengvai valdoma. Baidarės dugnas yra elastingas, todėl plaukiant nesunkiai įveikiamos įvairios kliūtys. Dėl nedidelio svorio baidarę lengva transportuoti ar persinešti nuo vieno kranto iki kito

RAINBOW OASIS (Italija)

Vienvietė turistinė baidarė, pritaikyta ežerams ir lygioms upėms. Labai stabili ir idealiai tinkanti vandens ekskursijoms. Reguliuojasi sėdynė ir kojų atramos. Tinka ir didesnį svorį turintiems baidarininkams Tai baidarė su didesne erdve keliams ir pėdoms, kad plaukimas būtų ypač komfortabilus.

FINDER Family 3+ (Lenkija)

Sensacinga 3 vietų baidarė, tinkanti plaukioti 3 suaugusiems. Esant poreikiui, galima įmontuoti papildomai specialias 1-2 kėdutes vaikams ir paversti šią baidarę šeimynine  3+2! Idealiai tinka tiek 1 dienos kelionėms, tiek kelių dienų šeimos išvykai. Aptakus ir lankstus baidarės paviršius leis lengvai įveikti įvairias kliūtis, plaukiant pasirinktu maršrutu. Baidarėje yra daug vietos bagažui, atlenkiami sėdynių atlošai leis lengvai prieiti prie laivagalio.