Apie mus

Apie mus

Superbaidarės, kaip įmonė, veikia nuo 2012 metų. Per šį laikotarpį nuo vienos baidarės išaugome iki viso šimto, o tai rodo didžiulę meilę ir entuziazmą šiai veiklai. Bendravimas su klientais, kad pasijaustumėte lyg atvažiavę pas draugus – mums vienas malonumas, todėl tikimės greitu laiku susipažinti ir su Tavimi!
Esame pasiruošę Jūsų poilsį paversti nerūpestingomis akimirkomis gamtoje.
Jūsų laukia nuostabi gamta, sraunus vanduo, unikalūs gamtos ir istoriniai paminklai bei nepakartojami ir neišdylantys žygio įspūdžiai.
  • Siūlome Jums vandens žygius baidarėmis po Aukštaitijos nacionalinio parko ežerus, upes ir upelius.
  • Nuomojame baidares ir jų inventorių, padedame pasirinkti kelionės maršrutus (galite plaukti ir savo sugalvotu maršrutu), pasirūpiname transportavimu.
  • Taip pat siūlome nakvynę mūsų sodybos nameliuose arba sodybos stovyklavietėse.
  • Nuomojame pirtį ir kubilą – nepraleiskite progos atgauti jėgas po žygio baidarėmis!

Pats geriausias poilsis – tai laikas gamtoje! Plaukimas baidarėmis, maudynės, stovyklavimas, pirtys, naktiniai pasisėdejimai prie laužo – ar tai ne tobulos vasaros aprašymas?

Su nekantrumu laukiame Tavęs atvykstant!

Visada Jūsų – “Super baidarių” komanda.

Atsiliepimai

Willem Bouw
Willem Bouw
2022-06-17
We went here with a group of 10 students and had a very good time. Great location in Lithuanian nature with kind and helpfull hosts, can recommend
Tikras Svansas
Tikras Svansas
2022-05-28
Super servizas
Augustė
Augustė
2021-10-29
Nuostabi vieta, gamtos apsuptyje, kur visada norisi sugrįžti! Gamta, žaidimų aikštelės vaikams, pirtis, kubilas, baidarės- viskas vietoje tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui :) Didžiausios rekomendacijos!
Brigita S.
Brigita S.
2021-10-26
Nuostabi vieta, nuostabūs šeimininkai! Viskas labai tvarkinga, gyvenamosios patalpos švarios ir labai jaukios. Šeimininkai labai paslaugūs, geranoriški, šilti ir geri žmonės. Puiki vieta pabėgti nuo miesto šurmulio, pabūti gamtos apsuptyje, mėgautis vandens pramogomis, plaukimu baidarėmis ir t.t. Vieta į kurią visada norisi sugrįžti.
Inga Buziene
Inga Buziene
2021-10-24
Puiki vieta, rūpestingi šeimininkai. Važiuojame kasmet ir dar važiuosime :)
Ramunė Trinkūnaitė
Ramunė Trinkūnaitė
2021-10-23
Buvau Pabiržėje, Ignalinos rajone, pas "Super baidarės". Galiu atsiliepti tik teigiamais atsiliepimais, sutvarkyta aplinka, tvarkingi nameliai, nuostabi gamta, o ypač pasiplaukiojimas vakare ežere su mylimu žmogumi prie saulėlydžio. Į šią vietą tikrai sugrįšiu ir tikrai rekomenduoju ją Jums.
Tomas Tomukas
Tomas Tomukas
2021-10-23
„Super baidarės“ tai kažkas neparasto, kai pabandai ir negali sustoti, norisi dar ir dar...sugrįžti. Tai nuostabaus grožio vieta, nepaprasto grožio gamta, o ežeras kurį įsimyli tik pamatęs, vandens skaidrumas, maudymasis, žvejyba, baidarės, pirtelė ant ežero Lūšiai kranto, kubilas darganotą dieną su vyno taure, sutvarkyti namukai, o šeimininkų kepti kibinai, nenusileidžia Trakuose ragautiems tikriems Karaimų kibinams, pabandykite ir skaičiuosite dienas iki kito sugrįžimo. Tomas

Mūsų instagram