Baidarių nuoma

Jei mėgstate aktyvų poilsį, žavitės gamta ir esate pasiryžę patirti nuotykių, kviečiame plaukti Rytų Lietuvos upėmis ir ežerais.

    Mes siūlome vandens žygius baidarėmis ir valtimis po Aukštaitijos nacionalinio parko ežerus ir upelius. Nuomojame vandens turizmo įrangą, padedame pasirinkti kelionės maršrutus, bei pervežame iš vienos maršruto vietos į kitą. 

    Siūlome turistinius - pažintinius žygius. Jūsų laukia nuostabi gamta, sraunus vanduo, unikalūs gamtos ir istoriniai paminklai bei nepakartojami ir neišdylantys žygio įspūdžiai.

    Įvykdysime visus Jūsų norus ir pageidavimus, galite plaukti ir savo pasirinktu maršrutu.

   Patarimai plaukiantiems baidarėmis,

Avalynė. Gali tekti bristi upeliu, nešti baidarę per seklumas ar medžių išvartas, pasirūpinkite patogia ir tvirta avalyne.

Galvos apdangalas. Net jei dieną akinamai nešvies saulė, pasiimkite kepurę ar skarelę galvai. Ji ne tik apsaugos nuo galimo perkaitimo, bet ir neleis, plaukiant miškų upeliukais, į plaukus įsivelti šiukšlėms ar kokiems nepageidaujamiems gyviams.

Kremas nuo saulės. Visi žinome, kad saulė itin „ima“ ant vandens, tad pasirūpinkite stipriu apsauginiu kremu ir didelį dėmesį skirkite vietoms, kurių nudegti nenorėtumėte, pvz., akinių rėmelių kontūrai.

Telefonas ir fotoaparatas. Didžiausia dilema iškyla tada, kai prie technologijų pripratę keliautojai ieško, kur saugiai padėti telefoną ir/ar fotoaparatą, kad plaukimo metu jis nesušlaptų, bet būtų ir po ranka. Išeitis – paimkime pusės litro talpos stiklainį, įdėkite į jį telefoną, fotoaparatą (ar dar kokią smulkmeną, užsukite ir tiesiog pasidėkite ant baidarės dugno. Net baidarei apsivertus, į stiklainio vidų vandens nepateks. Taip pat galėsime matyti ir girdėti, kai jums skambins draugai, ar greitai išsiimti „muilinę“ įdomiam kadrui nufotografuoti. PSMobilius telefonus prieš kelionę patartina pilnai įkrauti.

Pirštinės. Tie, kas jau yra irklavę baidarę, žino, kad didžiausios nuotaikos gadintojas žygyje – nuospaudos ant rankų. Plaukiant baidarėmis pasiimkite storas darbines pirštines, kurių vidinė delnų pusė būtų padengta nuo slydimo apsaugančiu paviršiumi. 

Žemėlapis. Duosime

Purškalas nuo vabzdžių. Plaukiant baidarėmis ar stovyklaujant, neišvengsite susitikimų su ne itin malonias pasekmes atnešančiais padarais, tad turėkite po ranka purškalą nuo odų/erkių/vabzdžių ir pan.

Lietus. Būti sulytam Lietuvoje turbūt ne naujiena, tačiau baidarių žygyje juk nesinori būti kiaurai šlapiam. Būtinai pasiimkite apsiaustus nuo lietaus. Jei ne baidarėje, tai gal prie laužo vakare jie tikrai pagelbės.

Maistui, Drabužiams ir visiems kitiems vandens bijantiems daiktams, Neperšlampamus  hermetiškus maišus paskolinsime.

 

Mes siūlome polietilenines dvivietes baidares CALIPSO (Slovėjina) – labai manevringos, nepakeičiamos siauruose upeliuose, lengvos, pagamintos iš presuoto aukšto tankio polietileno. Su šiom baidarėm plaukti upe bus vienas malonumas.

 

Presuoto polietileno baidarės

Pagrindiniai duomenys

  • Patogios rankenos, aptaki korpuso forma, nešimo rankenos, tvirtas polietileno korpusas, atlenkiamos sėdynių nugaros atramos.

Ilgis, m

4,60
Plotis, m 0,80
Svoris 38
Keliamoji galia 250
Tipas Turistinė

 

Mes siūlome polietileninės dvivietės baidares VISTA (Didžioji Britanija) - vienos iš elegantiškiausių ir universaliausių dviviečių baidarių Europoje. Baidarių korpusas pagamintas iš specialaus aukšto tankio polietileno.

 

 

 

Polietileninės baidarės

Pagrindiniai duomenys

  • Baidarės  pasižymi aukšta kokybe. Patogios minkštos sėdynės, reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį. Daug vietos daiktams susidėti. Stabilios, greitos, lengvai valdomos, labai manevringos. Atsparios stipriems smūgiams į akmenis, nebijo trinties į dugną.

Ilgis, m

4,85
Plotis, m 0,82
Borto aukštis, m 0,38
Vietų skaičius 2
Svoris, kg 37